real estate menu left
real estate menu right
real estate company logo

Kontakt Krzeszów

OSP

OSP Krzeszów
Mostowa 6
37-418 Krzeszów
pow.niżański
woj.podkarpackie
tel./fax +48 15 8798308

www.ospkrzeszow.pl

Działalność młodzieżowa

LogowanieStart OSP Krzeszów OSP Krzeszów
OSP Krzeszów
OSP Krzeszów
 • 22 Olimpiada CTIF w Martigny
  W dniach od 14 – 21 lipca nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza reprezentowała Polskę na 22 Olimpiadzie MDP CTIF w Martigny w Szwajcarii. Drużyna startowała w składzie: Magdalena Hasiak, Izabela Garbacz, Aleksandra Kasprzyk, Michał Łokaj, Piotr Kotuła, Piotr Pudełko, Adrian Jasiński, … Continue reading


 • Za Bieszczady, za Solinę, za zamki, za  Beskid Niski, za Roztocze, za Dolinę Lotniczą, za wspaniałych ludzi… A Ty, za co polubisz Podkarpackie? Obserwuj profil @Podkarpackie i odkrywaj z nami najbardziej niezwykły region w Polsce.    

 • Akcja sprzątania Sanu
  W sobotę rano nasza MDP i druhowie z OSP podjęli akcję sprzątania Sanu rozpoczynamy działania akcja udana wszyscy cali i zadowoleni, kilka worków różnych śmieci pojedzie na wysypisko w Sigiełkach!!! Brawo chętni zapraszamy za rok, a może częściej!

 • Warta przy Grobie Pańskim i procesja
  Od Wielkiego Piątku do Niedzieli Zmartwychwstania druhowie z naszej parafii pełnili zaszczytną wartę przy Grobie Pańskim, a po procesji i mszy rezurekcyjnej jak co roku podzieliliśmy się święconym jajkiem!

 • Życzenia świąteczne
  Zdrowych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy i ciepłego Dyngusa wszystkim druhnom i druhom życzy zarząd OSP!!!

 • Szkolenie pilarzy
  W piątek i w sobotę odbyło się szkolenie obsługi pilarek spalinowych. 12 druhów naszej jednostki zdobyło podstawy obsługi i bezpiecznego użycia w praktyce pilarki spalinowej.Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: d&g light blue e-mail auto-responder Valid XHTML and CSS. | Joomla templates