real estate menu left
real estate menu right
real estate company logo

Kontakt Krzeszów

OSP

OSP Krzeszów
Mostowa 6
37-418 Krzeszów
pow.niżański
woj.podkarpackie
tel./fax +48 15 8798308

www.ospkrzeszow.pl

Działalność młodzieżowa

LogowanieStart OSP Krzeszów OSP Krzeszów
OSP Krzeszów
OSP Krzeszów
 • Akcja sprzątania Sanu
  W sobotę rano nasza MDP i druhowie z OSP podjęli akcję sprzątania Sanu rozpoczynamy działania akcja udana wszyscy cali i zadowoleni, kilka worków różnych śmieci pojedzie na wysypisko w Sigiełkach!!! Brawo chętni zapraszamy za rok, a może częściej!

 • Warta przy Grobie Pańskim i procesja
  Od Wielkiego Piątku do Niedzieli Zmartwychwstania druhowie z naszej parafii pełnili zaszczytną wartę przy Grobie Pańskim, a po procesji i mszy rezurekcyjnej jak co roku podzieliliśmy się święconym jajkiem!

 • Życzenia świąteczne
  Zdrowych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy i ciepłego Dyngusa wszystkim druhnom i druhom życzy zarząd OSP!!!

 • Szkolenie pilarzy
  W piątek i w sobotę odbyło się szkolenie obsługi pilarek spalinowych. 12 druhów naszej jednostki zdobyło podstawy obsługi i bezpiecznego użycia w praktyce pilarki spalinowej.

 • Spotkanie z Wojewodą
  W poniedziałek 8 kwietnia nasza mistrzowska drużyna spotkała się w urzędzie wojewódzkim z Panią Wojewodą Ewą Leniart. Podczas spotkania otrzymaliśmy pamiątkowy grawer z okazji mistrzostwa. a młodzież otrzymała upominki my również przekazaliśmy w podziękowaniu dla Pani Wojewody grawerkę

 • Zebranie sprawozdawcze
  W sobotę zgodnie z zapowiedzią odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki na którym podsumowaliśmy ubiegły 2018 rok i przyjęliśmy główne kierunki działania na rok obecny, a główny punkt to organizacja wyjazdu naszej MDP na zawody do Szwajcarii. Zebranie przy dobrej … Continue readingStworzone dzięki Joomla!. Designed by: d&g light blue e-mail auto-responder Valid XHTML and CSS. | Joomla templates