real estate menu left
real estate menu right
real estate company logo

Kontakt Rudnik

OSP

OSP Rudnik nad Sanem
ul. Grunwaldzka 15
37-420 Rudnik nad Sanem
pow.niżański
woj. podkarpackie
tel. +48 15 8762098

www.osprudnik.com.pl

Działalność młodzieżowa

LogowanieStart OSP Rudnik Nowości na stronie OSP Rudnik
Nowości na stronie OSP Rudnik PDF Drukuj Email
Wpisany przez OSP Rudnik   
wtorek, 08 maja 2012 20:25

W dniu 6 maja odbył sie gril strażacki dla naszych druhów z okazji "Dnia Strażaka"

W dniu 4 maja nasza druhowie z naszej jednostki modlili sie na mszy w intencji strażaków odprawionej w Kościele parafialnym o godzinie 18.

W dniu 3 maja delegacja naszej OSP ze sztandarem uczestniczyła w Obchodach Jubileuszu 100 - lecia Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeżowem połączonych z obchodami Powiatowego Dnia Strażaka. Galeria Starostwa Powiatowego w NIisku

W dniu 1 maja nasza OSP z łodzią uczestniczyła w szkoleniu z zakresu ratownictwa wodnego "San 2012", w którym udział wzięło w sumie 24 jednostki pływające z powiatów: stalowowolskiego, niżańskiego oraz tarnobrzeskiego. Celem szkolenia było przygotowanie służb ratowniczych ksrg do prowadzenia działań na rzece San. W trakcie ćwiczeń przeprowadzono rozpoznanie rzeki na odcinku Stalowa Wola - Wrzawy, a także wyznaczono miejsca wodowania oraz udzielania pomocy w przypadku prowadzonych działań ratowniczych. W szkoleniu udział wzięły 134 osoby z komend w Stalowej Woli, Nisku i Tarnobrzegu oraz trzynastu jednostek ochotniczych straży pożarnych.
Ćwiczenia zorganizowane przez Komendę Powiatową PSP w Stalowej Woli były jednym z elementów obchodów 20-lecia Państwowej Straży Pożarnej, którym patronuje Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski

więcej zdjęć na stronie Stalowka.netW dniu 28 kwietnia 2012 r. odbyła się impreza sportowa "Leśne Bieganie - Wiosna 2012", zorganizowana przez rodziców uczniów klasy "0" i szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 119 zawodników. Nasi strażacy pomagali podczas zawodów i zabezpieczali trasę biegu.

Od marca 2012 roku nasza jednostka posiada nowy samochód SOp Renault Megane z roku 2004, który zastąpił samochód VW Golf. z roku 1993. Jest to samochód pozyskany za darmo z KW Policji w Radomiu dzięki Komendzie Powiatowej PSP W Nisku.W dniu 31.03.2012r o godzinie 1523 zostaliśmy zadysponowani do zerwanych dachów z budynków mieszkalnych i gospodarczych w Rudniku nad Sanem przy ul. Mickiewicza, Rzeszowskiej, Okulickiego, Armii Krajowej, Kończyckiej, uszkodzonych zostało około 14 budynków. W akcji brało udział 21 strażaków z naszej OSP, 10 z JRG Nisko i 8 z OSP Kopki. Działania nasze polegały na usunięciu zerwanych blach i na zabezpieczeniu uszkodzonych dachów plandekami, które zostały przywiezione ze Starostwa Powiatowego w Nisku.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: d&g light blue e-mail auto-responder Valid XHTML and CSS. | Joomla templates